Podsumowanie testowania!

Akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem, a w poniższym artykule i infografice postaraliśmy się zawrzeć najważniesze wyniki, które są najbardziej przydatne wsród naszych konsumentów.

Zobacz podsumowanie

Podsumowanie akcji testowania kosmetyków Soraya z linii Magia Olejków

Codzienna pielęgnacja skóry powinna być nie tylko skuteczna, ale również relaksująca i przyjemna. Nie może kojarzyć się nam z długotrwałym wmasowywaniem licznych kremów, które dodatkowo tylko obciążą naszą skórę.

Magia Olejków to wyjątkowa linia kosmetyków Soraya, która idealnie wpasowuje się w nasze oczekiwania. Drogocenne olejki zatopione w lekkich formułach kosmetyków (arganowy, macadamia, chia) delikatnie, ale jednocześnie skutecznie odżywiają, nawilżają i odciążają naszą cerę, sprawiając, że staje się ona lekka i pełna świeżości. Czy testerki WP kobieta również doceniły działanie odżywczych olejków w lekkiej pielęgnacji?

1. Sprawdź sam i zdecyduj

Specjalnie dla pań, które mają skórę suchą, problematyczną, z tendencją do podrażnień, przygotowaliśmy akcję testowania nawilżającego kremu do twarzy oraz odżywczego balsamu do ciała z linii Magia Olejków marki Soraya. Dzięki temu nasze użytkowniczki mogły sprawdzić, czy te kosmetyki są odpowiednie dla ich rodzaju cery, czy spełnią ich oczekiwania oraz korzystnie wpłyną na skórę. Testując kosmetyki, mogły zdecydować, czy w przyszłości będą z nich korzystać.

Ankietę rekrutacyjną wypełniło aż 2871 osób, spośród których zakwalifikowaliśmy do testu 100 zgłoszeń.

2. Opinie testerek

W czasie trwania akcji testerki miały zwrócić szczególną uwagę nie tylko na działanie kosmetyków Soraya z linii Magia Olejków, ale również na ich konsystencję, zapach oraz opakowanie. Swoimi spostrzeżeniami podzieliły się w ankiecie opiniującej.

2.1 Odżywczy balsam do ciała Magia Olejków

Testerki w swoich opiniach najczęściej podkreślały „delikatny, ale przyjemny i długo utrzymujący się zapach, umilający codzienną pielęgnację ciała”. Aż 90% użytkowniczek oceniło zapach balsamu na wysokim i najwyższym poziomie. Ponadto zwracały one uwagę na to, że „balsam szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy” oraz że jest bardzo wydajny.

W 97% testerki uznały, że konsystencja balsamu jest dobra i bardzo dobra do stosowania. „Lekko lejąca się konsystencja bardzo ułatwia równomierne rozprowadzenie produktu na ciele”. Z kolei opakowanie pozytywnie oceniło 96% użytkowniczek.

Najważniejsze oczywiście jest jednak działanie. Około 96% testerek oceniło balsam pod względem jego właściwości pielęgnacyjnych na wysokim i najwyższym poziomie. Jedna z użytkowniczek pisze: „Stosowałam ten produkt dwa razy dziennie – na dzień i na noc. Dzięki temu poprawił się koloryt mojej skóry, stała się ona bardziej nawilżona i napięta.” Inna z kolei zaznacza, że „skóra po użyciu balsamu jest bardzo miękka, gładka i sprawia uczycie mocniej nawilżonej.”

2.2 Nawilżający krem do twarzy Magia Olejków

Krem Soraya z linii Magia Olejków również usatysfakcjonował zdecydowaną większość testerek. Doceniły one „praktyczne i schludne opakowanie” z estetyczną i nienachalną grafiką. Użytkowniczki zwróciły uwagę na przyjemny i delikatny zapach kremu, który spodobał się 84% testujących.

Panie o suchej i wrażliwej skórze skłonnej do podrażnień zauważyły, że krem nie zatyka porów i szybko się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną i sprężystą. Jedna z testerek pisze: „Mam wrażliwą skórę i często po aplikacji kremu czułam nieprzyjemne ciągnięcie lub pieczenie, czego nie doświadczyłam po posmarowaniu się Sorayą. Krem sprawił, że skóra na mojej twarzy stała się bardziej nawodniona, miękka i promienieje zdrowym blaskiem.”

Konsystencja kremu została pozytywnie oceniona przez 90% użytkowniczek, a jego działanie zadowoliło 87% z nich. „Rano cera jest promienna i nawilżona. (…) Podrażnienia są ukojone. (…) Koloryt mojej cery nieco się wyrównał i stare potrądzikowe plamy są trochę mniej widoczne.”

3. Podsumowanie testu

Zdecydowana większość pań, które w czasie testu miały możliwość na własnej skórze sprawdzić kosmetyki marki Soraya, była zadowolona zarówno z balsamu, jak i kremu z linii Magia Olejków. Uznały one, że zapach, konsystencja, opakowanie oraz działanie produktów są na najwyższym poziomie. Zaznaczyły również, że z pewnością w przyszłości sięgną po kosmetyki z tej linii oraz polecą je swoim znajomym.

Test nawilżającego kremu do twarzy i odżywczego balsamu do ciała Soraya z linii Magia Olejków został przeprowadzony w na przełomie września i października 2016 r. na grupie 100 osób. Ankiety opiniujące wypełniło 89 z nich.

Połączenie olejku arganowego
i olejku macadamia
Łączy w sobie olejek arganowy
i olejek chia

Poznaj szeroką gamę produktów Soraya Magia Olejków!